Klucz 17x21mm płaski dwustronny czerniony Kennedy KEN5803620K PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 17mm x21mm płaski dwustronny czerniony Kennedy KEN5803620K
Kennedy KEN-580-3620K
KEN5803620K
17mmx21mm WORKSHOP OPEN END SPANNER Kennedy KEN5803620K
Kennedy KEN-580-3620K
SM.CK016,15,1ZLNE
Wykonane ze stali chromowo-wanadowej z czarnym pokryciem.
Wykonano zgodnie z: DIN 895.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140299597 |
| eCl@ss Code | 21040101 |
| Długość całkowita | 193 mm |
| Size 1 | 17 mm |
| Size 2 | 21 mm |
| Supplier Part No. | 5803620K |
| UNSPSC Code | 27111706 |
| Waga elementu | 143 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całkowita | 193mm |
| Typ | Open Ended Spanner |
| Size | 17 x 21mm |
| Standard, norma | DIN 895 |
| Special Features | |
| Wykończenie, powłoka | Czernione, oksydowane |
| Liczba końców | Double |
| Head Angle | Offset |
| Size System | |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | |
| Drive Size | mm |
| Angle of Head Offset | ° stopni |
| Head Thickness | mm |
| Outer Head Width | mm |