Klucz 19mm płasko-oczkowy Senator SEN5822720K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 19mm płasko-oczkowy Senator SEN5822720K
Senator SEN-582-2720K
SEN5822720K
KLUCZ PLASKO-OCZKOWY 19mm Senator
SEN-582-2720K
SM.CK016,14,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane ze stali kutej z 15° łukowatą częścią czołową. Wykonane wg: ASME B107.6.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140161276 |
| eCl@ss Code | 21040105 |
| Supplier Part No. | RSNF0019M |
| UNSPSC Code | 27111713 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Drop Forged Carbon Steel |
| Długość całkowita | 230mm |
| Typ | Combination Spanner |
| Liczba elementów | |
| Rozmiar klucza | 19mm |
| Standard, norma | ASME B107.6. |
| Wykończenie, powłoka | Matte |
| Rozmiar | Metryczny |
| Number of Points | 12 |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | M12 |
| Angle of Ring End Offset | 15 ° stopni |
| Angle of Open End Offset | 15 ° stopni |
| Ring End Head Thickness | 11.6mm |
| Open End Head Thickness | 8mm |