Klucz 19mm płasko-oczkowy z grzechotką Kennedy KEN5826819K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$45.85
Cena regularna:
$37.28
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 19mm płasko-oczkowy z grzechtoką Kennedy KEN5826819K
Kennedy KEN-582-6819K
KEN5826819K
19mm REVERSIBLE COMBINATION SPANNER Kennedy
KEN-582-6819K
SM.CK016,90,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
12-kątny klucz oczkowy z uskokiem 15 stopni oraz z 72-zębnym systemem grzechotkowym wymagającym tylko 5° ruchu do działania klucza, co czyni je idealnymi narzędziami do stosowania w trudno dostępnych miejscach. Wyprodukowane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej z polerowanym wykończeniem typu lustro, co zapobiega osadzaniu brudu i oleju na kluczach, ułatwia czyszczenie i zapobiega rdzewieniu. Zgodne z: ASME B107.6.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy-Pro |
| EAN13 Barcode | 5036140300408 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Długość całkowita | 245 mm |
| Size 1 | 19 mm |
| Supplier Part No. | 5826819K |
| UNSPSC Code | 27111713 |
| Waga elementu | 248 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całkowita | 245mm |
| Typ | Ratchet Combination Spanner |
| Rozmiar klucza | 19mm |
| Standard, norma | ASME B107.6 |
| Wykończenie, powłoka | Wykończenie lustrzane |
| Size System | |
| Compatible Nut/Bolt Width | mm |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | mm |