Klucz 22mm płaski jednostronny czerniony Kennedy KEN5801220K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 22mm płaski jednostronny czerniony Kennedy KEN5801220K
Kennedy KEN-580-1220K
Klucz płaski jednostronny 22mm
KEN-580-1220K
Opis produktu
Wykonane ze stali chromowo-wanadowej z czarnym pokryciem.Wykonano zgodnie z: DIN 894.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140126404 |
| Kod eCl@ss | 21040101 |
| Szerokość szczęk | 22mm |
| Długość całk./opak. | 195mm |
| Nr produktu | KEN-580-1220K |
| Kod UNSPSC | 27111706 |
| Waga elementu | 118g |
KEN5801220K
KLUCZ CZERNIONY PLASKI JEDNOSTRONNY 22mm Kennedy
KEN-580-1220K
SM.CK016,16,2ZLNE
Narzędzia Cromwell