Klucz 24mm pazurowy płaski 3/8" Kennedy KEN5826294K MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 24mm pazurowy płaski 3/8" Kennedy KEN5826294K
Kennedy KEN-582-6294K
Klucz PAZUROWY płaski 24mm 3/8"
KEN-582-6294K
Opis produktu
Klucze chromowo-wanadowe zaprojektowane do użycia w ciasnych i trudnodostępnych miejscach, szczególnie przy przewodach hydraulicznych. Do użycia z kluczami o nasadkach kwadratowych 3/8”.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140134904 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Size (a) | 10mm |
| Size (b) | 53mm |
| Size (c) | 24mm |
| Kod UNSPSC | 27111714 |
| Waga elementu | 117g |
KEN5826294K
KLUCZ PAZUROWY PLASKI 24mm 3/8" Kennedy
KEN-582-6294K
SM.CK016,29,3ZLNE
Narzędzia Cromwell