Klucz 24mm płasko-oczkowy Senator SEN5824280K PRO20 MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 24mm płasko-oczkowy Senator SEN5824280K
Senator SEN-582-4280K
SEN5824280K
24mm KLUCZ PLASKO-OCZKOWY Senator
SEN-582-4280K
SM.CK016,14,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane ze stali chromowo-wanadowej z matowym wykończeniem, główka odchylona pod kątem 15°. Zgodne z normą DIN 3113. Rozmiary 6-32 mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140300934 |
| eCl@ss Code | 21040105 |
| Supplier Part No. | SEN-582-4280K |
| UNSPSC Code | 27111713 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całkowita | 280mm |
| Typ | Combination Spanner |
| Liczba elementów | |
| Rozmiar klucza | 24mm |
| Standard, norma | DIN 3113 |
| Wykończenie, powłoka | Chrome Satin |
| Rozmiar | Metryczny |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | |
| Angle of Ring End Offset | 15 ° stopni |
| Angle of Open End Offset | 15 ° stopni |
| Ring End Head Thickness | mm |
| Open End Head Thickness | mm |