Klucz 24x29mm płaski dwustronny czerniony Kennedy KEN5803950K PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kennedy Klucz czerniony 24mm x29mm płaski dwustronny KEN5803950K
Kennedy KEN-580-3950K
KEN5803950K Kennedy KLUCZ CZERNIONY PLASKI DWUSTRONNY 24mmx29mm
Wykonane ze stali chromowo-wanadowej z czarnym pokryciem.
Wykonano zgodnie z: DIN 895.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111706 |
| eCl@ss Code | 21040101 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5803950K |
| EAN13 Barcode | 5036140126817 |
| Size 1 | 24 mm |
| Size 2 | 29 mm |
| Długość całk. | 265 mm |
| Waga elementu | 283 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całk. | 265 mm |
| Numer produktu | |
| Type | Open Ended Spanner |
| Rozmiar | 24 x 29 mm |
| Standard, norma | DIN 895 |
| Special Features | |
| Finish/Coating | Czernione, czarna oksyda, black oxide |
| Liczba końców | Double |
| Head Angle | Offset |
| Size System | |
| Number of Points | |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | |
| Drive Size | mm |
| Angle of Head Offset | ° stopni |
| Head Thickness | mm |
| Outer Head Width | mm |