Klucz 32mm płaski otwarty czerniony Kennedy KEN5808560K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 32mm płaski otwarty czerniony Kennedy KEN5808560K
Kennedy KEN-580-8560K
Klucz płaski otwarty 32mm
KEN-580-8560K
Opis produktu
OtwarteOtwarta szczęka narzędzia jest zaprojektowana do pokrycia nakrętki z boku i pokrywa tylko dwie płaszczyzny nakrętki. Należy sie upewnić, czy używana jest właściwa wielkość klucza. Klucze czernione mają zaostrzoną rękojeść.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140127203 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Szerokość szczęk | 32mm |
| Długość całk./opak. | 340mm |
| Waga całkowita | 0.635 |
| Nr produktu | KEN-580-8560K |
| Kod UNSPSC | 27111714 |
KEN5808560K
KLUCZ CZERNIONY PLASKI OTWARTY 32mm Kennedy
KEN-580-8560K
SM.CK016,67,9ZLNE
Narzędzia Cromwell