Klucz 36mm do piasty chłodnicy Kennedy KEN5031860K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz DO PIASTY CHLODNICY 36mm Kennedy KEN5031860K
Kennedy KEN-503-1860K
Klucz do PIASTY CHLODNICY 36mm
KEN-503-1860K
Opis produktu
Do odkręcania śruby mocującej koło chłodnicy. Stosowany do większości samochodów.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140010314 |
| Kod eCl@ss | 21049090 |
| Głębokosć całk./opak. | 15 |
| Długość całk./opak. | 340 |
| Waga całkowita | 0.31 |
| Szerokość całk./opak. | 110 |
| Spanner Size | 36mm |
| Nr produktu | YF-6227A |
| Kod UNSPSC | 27140000 |
| Waga elementu | 315g |
KEN5031860K
KLUCZ DO PIASTY CHLODNICY 36mm Kennedy
KEN-503-1860K
SM.CK016,47,1ZLNE
Narzędzia Cromwell