Klucz 41mm płaski jednostronny czerniony Kennedy KEN5801410K KEN-580-1410K MTM
dostępny
Cena regularna:
20,06 €
Cena regularna:
16,31 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 41mm płaski jednostronny czerniony Kennedy KEN5801410K KEN-580-1410K
Kennedy KEN-580-1410K
Klucz płaski jednostronny 41mm
KEN-580-1410K
Opis produktu
Wykonane ze stali chromowo-wanadowej z czarnym pokryciem.Wykonano zgodnie z: DIN 894.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140126473 |
| eCl@ss Code | 21040101 |
| Szerokość szczęk | 41 mm |
| Długość całkowita | 345 mm |
| Supplier Part No. | 5801410K |
| UNSPSC Code | 27111706 |
| Waga elementu | 545 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Chrome Vanadium Steel |
| Długość całkowita | 345 mm |
| Model, kod produktu | |
| Type | Open Ended Spanner |
| Size | 41mm |
| Standard, norma | DIN 894 |
| Special Features | |
| Finish/Coating | Czernione, czarna oksyda, black oxide |
| Liczba końców | Single |
| Head Angle | Straight |
| Size System | Metryczny |
| Number of Points | |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | |
| Drive Size | |
| Angle of Head Offset | ° degree |
| Head Thickness | |
| Outer Head Width |
KEN5801410K
KLUCZ CZERNIONY PLASKI JEDNOSTRONNY 41mm Kennedy
KEN-580-1410K
SM.CK016,55,2ZLNE
Narzędzia Cromwell