Klucz 5,5mm x7mm oczkowy dwustronny Kennedy KEN5821550K PRO19
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kennedy Klucz 5,5mm x7mm oczkowy dwustronny KEN5821550K
Kennedy KEN-582-1550K
KEN5821550K Kennedy KLUCZ DWUSTRONNY OCZKOWY5.5mmx7mm
Wykonanie ze stali chromowo-wanadowej satynowo wykończone i mocno wyszlifowane zakończenia. Dwustronne, z dwunastokątnymi oczkami. Główki odsadzone.
Wykonane zgodnie z: DIN 838 Metryczne i AF, BS 192 : 1982 i BS 3555 : 1998 Whitworth.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111705 |
| eCl@ss Code | 21040206 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5821550K |
| EAN13 Barcode | 5036140353008 |
| Size 1 | 5.5 mm |
| Size 2 | 7 mm |
| Długość całk. | 168 mm |
| Waga elementu | 40 g |
| Spanner Type | Double Ended |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Chrome Vanadium Steel |
| Długość całk. | 170 mm |
| Product Number | |
| Type | Ring Spanner |
| Spanner Size | 5.5mm x 7mm |
| Standard, norma | DIN 838 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Satin |
| Size System | Metryczny |
| Number of Points | 12 |
| Compatible Nut/Bolt Width | 5.5x7 |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | M3 M4 |
| Angle of Handle Offset | 75 ° degree |