Klucz 60mm płasko-oczkowy satynowany polerowana główka Kennedy KEN5822892K PRO20 PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
236,83 €
Cena regularna:
192,55 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 60mm płasko-oczkowy przemysłowy chromowo-wanadowy Kennedy KEN5822892K
Kennedy KEN-582-2892K
KEN5822892K
60mm CHROME VANADIUM COMBINATION SPANNER Kennedy KEN5822892K
Kennedy KEN-582-2892K
SM.CK016,500,4ZLNE
Wykonanie ze stali chromowo-wanadowej (za wyjątkiem* kluczy z kutej stali węglowej) z satynowym wykończeniem i wypolerowanymi częściami czołowymi. 15° kąt osi szczęk, odgięta część oczkowa. Wykonano zgodnie z: 5.5mm - 25mm,
1/4” - 1” AF - DIN 3113. 26mm - 50mm, 11/16” - 2”AF - ASME B107.6. 1/8” - 1/2” Whitworth - DIN 3113 i BS192:1982. 9/16” - 7/8” Whitworth - ASME B107.6 & BS192:1982.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140299764 |
| eCl@ss Code | 21040105 |
| Długość całkowita | 600 mm |
| Size 1 | 60 mm |
| Supplier Part No. | 5822892K |
| UNSPSC Code | 27111713 |
| Waga elementu | 3750 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całkowita | 600mm |
| Typ | Combination Spanner |
| Liczba elementów | |
| Rozmiar klucza | 60mm |
| Standard, norma | ASME B107.6. |
| Wykończenie, powłoka | Chrome Satin |
| Rozmiar | Metryczny |
| Number of Points | 12 |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | M39 |
| Angle of Ring End Offset | 13 ° stopni |
| Angle of Open End Offset | 15 ° stopni |
| Ring End Head Thickness | 30.1mm |
| Open End Head Thickness | 23mm |