Klucz 75mm x80mm płaski dwustronny czerniony Kennedy KEN5804700K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
889,00 zł
Cena regularna:
722,76 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kennedy Klucz czerniony 75mm x80mm płaski dwustronny KEN5804700K
Kennedy KEN-580-4700K
KEN5804700K Kennedy KLUCZ CZERNIONY PLASKI DWUSTRONNY 75mmx80mm
Wykonane ze stali chromowo-wanadowej z czarnym pokryciem.
Wykonano zgodnie z: DIN 895.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111706 |
| eCl@ss Code | 21040101 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5804700K |
| EAN13 Barcode | 5036140126923 |
| Size 1 | 75 mm |
| Size 2 | 80 mm |
| Długość całk. | 660 mm |
| Waga elementu | 3960 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Chrome Vanadium Steel |
| Długość całk. | 660 mm |
| Product Number | |
| Type | Open Ended Spanner |
| Size | 75 x 80 mm |
| Standard, norma | DIN 895 |
| Special Features | |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Czernione, czarna oksyda, black oxide |
| Liczba końców | Double |
| Head Angle | Offset |
| Size System | |
| Number of Points | |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | |
| Drive Size | mm |
| Angle of Head Offset | ° degree |
| Head Thickness | mm |
| Outer Head Width | mm |