Klucz 7mm płasko-oczkowy Yamoto YMT5822580K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 7mm płasko-oczkowy Yamoto YMT5822580K
Yamoto YMT-582-2580K
YMT5822580K
KLUCZ PLASKO-OCZKOWY 7mm Yamoto
YMT-582-2580K
SM.CK016,7,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane ze stali chromowo-wanadowej z wyszlifowaną częścią czołową. Wykonanie wg: ASMEB107.6
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111713 |
| eCl@ss Code | 21040105 |
| Producent | Yamoto |
| Supplier Part No. | RVF0007M |
| EAN13 Barcode | 5036140212916 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Chrome Vanadium Steel |
| Długość całk. | 110 mm |
| Product Number | |
| Type | Combination Spanner |
| Liczba elementów | |
| Spanner Size | 7 mm |
| Standard, norma | ASME B107.6 |
| Finish/Coating | Chrome Polished |
| Size System | Metryczny |
| Number of Points | 12 |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | M4 |
| Angle of Ring End Offset | 15 ° degree |
| Angle of Open End Offset | 15 ° degree |
| Ring End Head Thickness | 5.6 mm |
| Open End Head Thickness | 4.1 mm |