Klucz K2 do uchwytów wiertarskich Kennedy KEN4411020K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz K2 do uchwytów wiertarskich Kennedy KEN4411020K
Kennedy KEN-441-1020K
KEN4411020K
KLUCZ DO UCHWYTOW WIERTARSKICH K2 Kennedy
KEN-441-1020K
SM.CK016,8,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Pasują do wszystkich uchwytów wiertarskich kluczykowych. (W tym: Rohm* i Jacobs).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140108264 |
| For Use With Chuck Number | 2 Series |
| Jacobs Equivalent | K2 |
| Reference Number | K2 |
| Supplier Part No. | 4411020K |
| UNSPSC Code | 27111727 |
| Waga | 40 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do użycia z | 2 Series |
| Liczba ostrzy, zębów | |
| Waga | 40 g gram kg |
| Chuck Size | K2 |
| Pilot Size | " cal |