Klucz S9 do uchwytów wiertarskich Kennedy KEN4410180K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz S9 do uchwytów wiertarskich Kennedy KEN4410180K
Kennedy KEN-441-0180K
KEN4410180K
KLUCZ DO UCHWYTOW WIERTARSKICH S9 Kennedy
KEN-441-0180K
SM.CK016,6,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Pasują do wszystkich uchwytów wiertarskich kluczykowych. (W tym: Rohm* i Jacobs).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140108219 |
| For Use With Chuck Number | 32 & 33 Series, 11N |
| Jacobs Equivalent | K32 |
| Reference Number | S9 |
| Supplier Part No. | 4410180K |
| UNSPSC Code | 27111727 |
| Waga | 60 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do użycia z | 32 & 33 Series, 11N |
| Liczba ostrzy, zębów | |
| Waga | 60 g gram kg |
| Chuck Size | S9 |
| Pilot Size | " cal |