Klucz do nakrętek z otworami bocznymi 20-100mm regulowany nastawny Kennedy KEN5811300K KEN-581-1300K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
526,80 zł
Cena regularna:
428,29 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz do nakrętek z otworami bocznymi 20-100mm regulowany nastawny Kennedy KEN5811300K KEN-581-1300K
Kennedy KEN-581-1300K
KEN5811300K
ADJUSTABLE PIN WRENCH Kennedy KEN5811300K
Kennedy KEN-581-1300K
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| Capacity | 20-100mm |
| Opis | Adjustable Pin Wrench |
| EAN13 Barcode | 5036140248212 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Głębokość całk. | 160 |
| Długość całkowita | 53.5 |
| Waga całkowita | 1.48 |
| Szerokość całk. | 276 |
| Supplier Part No. | 5811300K |
| UNSPSC Code | 27111707 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 255mm |
| Model, kod produktu | |
| To Suit | |
| Type | Adjustable Pin Wrench |
| Wrench Size | |
| Liczba elementów | 8 |
| Maximum Jaw Capacity | 100mm |
| Standard, norma | |
| Handle Material | |
| Special Features | |
| Finish/Coating | Chrome |
| Materiał szczęk | Stal |
| Head Angle | ° degree |
| Compatible Wrench Size | |
| Angle of Head Offset | ° degree |
| Grubość szczęk |
SM.CK016,288,8ZLNE