Klucz do rur 0-140mm 48" 1200mm kleszcze do dużych obciążeń Kennedy KEN5883480K KEN-588-3480K
dostępny
Cena regularna:
856,90 zł
Cena regularna:
696,67 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz do rur 48" 0-140mm 1200mm kleszcze do dużych obciążeń Kennedy KEN5883480K KEN-588-3480K
Wysokowydajne – dla większości przemysłowych zastosowań.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140142497 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Supplier Part No. | 5883480K |
| UNSPSC Code | 27111708 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zakres chwytu szczęk | 140 mm |
| Kolor | Czerwony |
| Typ klucza | Nastawny |
| Typ szczęk | Standardowe, proste |
| Długość całkowita | 1200mm, 48" |
| Typ | Klucz do rur |
| Standard, norma | BS 3594 : Part 1 |
| Materiał rękojeści | Żeliwo |
| Materiał szczęk | Kuta stal |