Klucz dynamometryczny 12-60Nm 3/8" FXL63 Tri Torq TRQ5575870K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz dynamometryczny 12-60Nm 3/8" FXL63 Tri Torq Tri Torq TRQ5575870K
Tri Torq TRQ-557-5870K
TRQ5575870K
TRI-TORQ 3/8" SQ. DR. TORQUE WRENCH 10-60Nm Tri Torq TRQ5575870K
TRQ-557-5870K
SM.CK016,299ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Tri Torq |
| EAN13 Barcode | 5036140233911 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Model Number | FXL63 |
| Sq. Drive | 3/8" cal |
| Sup. Part No. | TRQ-557-5870K |
| Torque Range | 10-60 Nm |
| Torque Range | 7-44 lbf/ft |
| UNSPSC Code | 27111715 |
| Waga | 1.30 kg |