Klucz dynamometryczny 130-650Nm (100-480 ft.lb) z grzech. 3/4" w Skrzynce Stahlwille 96502265
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz dynamometryczny 130-650Nm (100-480 ft.lb) z grzech. 3/4" w Skrzynce Stahlwille 96502265
Kod produktu: 96502265
Kod EAN: 4018754221554
Profesjonalne narzędzia Stahlwille Made in Germany.
Grupa narzędziowa Stahlwille: 730NR - Klucz dynamometryczny serwisowy MANOSKOP® z trwale wbudowaną grzechotką drobnozębną
Grupa narzędziowa Stahlwille:| dostarczany w stabilnej walizce z tworzywa (rozm. 65 w stabilnej skrzynce stalowej). Odchyłka odczytu ± 4%. |
Dane techniczne produktu:
| kod | 96502265 |
| kod EAN | 4018754221554 |
| Klasa E 5.1 | 21040222 |
| Weight g z skrzynią | 6188 |
| h1mm | 25,6 |
| b2mm | 58 |
| b1mm | 30,6 |
| Outside Square " | 3/4 |
| h2mm | 36 |
| Scale Division | 20 ft·lb |
| Scale Division | 50 Nm |
| Zakres skali | 100-480 ft·lb |
| Zakres skali | 130-650 Nm |
| rozm. | 65 FK-HD |
| Waga w gramach | 3698 |
| LF mm | 848 |
| L mm | 944 |
| Skala precyzyjna Scale Division | 2,5 Nm |