Klucz dynamometryczny 20-100Nm (15-75 ft.lb) uchwyt 9x12mm z blokadą FIX w Skrzynce Stahlwille 96503010
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz dynamometryczny 20-100Nm (15-75 ft.lb) uchwyt 9x12mm z blokadą FIX w Skrzynce Stahlwille 96503010
Kod produktu: 96503010
Kod EAN: 4018754269440
Nr katalogowy: 95/8A
Profesjonalne narzędzia Stahlwille Made in Germany.
Grupa narzędziowa Stahlwille: 730 Fix - Klucz dynamometryczny serwisowy MANOSKOP® z uchwytem na wtykowe końcówki narzędziowe
Grupa narzędziowa Stahlwille: Service MANOSKOP® 730 Fix
- z mechanizmem wyzwalającym
- do stosowania w produkcji seryjnej
- po ustawieniu momentu wyzwalającego można wykręcić przycisk nastawczy - zapobiega to przypadkowemu przestawieniu zadanego momentu obrotowego
- Zawarta w zestawie śruba zabezpieczająca Torx® TAMPER-RESISTANT chroni przed manipulacją przy ustawieniach.
- Podobnie jak dołączone plomby naklejkowe. Nie ma możliwości zmiany ustawienia bez przerwania plomby.
- z gniazdem do mocowania wymiennych końcówek
- z mechanizmem zatrzaskowym QuickRelease
- szybka, precyzyjna nastawa za pomocą pokrętła QuickSelect
- podwójny sygnał stop
- wyraźna i bardzo czytelna podwójna skala z kolorystycznym zróżnicowaniem wg jednostek: Nm/ft·lb lub ft·lb/in·lb
- nie wymaga zerowania, mechanizm pomiarowy poddawany obciążeniu tylko w momencie dokręcania
- możliwa także praca w kierunku odwrotnym do ruchu wskazówek zegara poprzez obrót końcówki wtykowej
- dalsze obciążanie klucza „po kliknięciu" lub przeciążanie w kierunku odwrotnym do przeznaczenia np. w celu zluzowania skorodowanego połączenia - nie oddziałuje na mechanizm wyzwalający co pozwala uniknąć jego uszkodzenia
- 2-komponentowa rękojeść z ergonomicznie zaprojektowanym zielonym miękkim komponentem (odpornym na oleje, smary, paliwa, płyny hamulcowe i Skydrol)
- zalecana kalibracja za pomocą przyrządu kontrolnego perfectControl Nr 7794 lub stanowiska kalibracyjnego Nr 7706. Regulacja bez demontażu.
- z certyfikatem
- DBGM
- odchyłka odczytu ± 3%
Dane techniczne produktu:
| kod | 96503010 |
| kod EAN | 4018754269440 |
| Klasa E 5.1 | 21040222 |
| rozm. | 10 |
| Zakres skali | 20-100 Nm |
| Zakres skali | 15-75 ft·lb |
| Scale Division | 10 Nm |
| Scale Division | 2,5 ft·lb |
| Skala precyzyjna Scale Division | 0,5 Nm |
| Size of Insert Tool Carrier in mm (MANOSKOP) (Kwadrat wewnętrzny) mm | |
| b mm | 28 |
| h mm | 23 |
| L mm | 386 |
| LF mm | 336 |
| SF mm | 17,5 |
| Waga w gramach | 988 |