Klucz dynamometryczny 20-100Nm z grzechotką stałą 1/2" Stahlwille 96503110
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz dynamometryczny 20-100Nm z grzechotką stałą 1/2" Stahlwille 96503110
Kod produktu: 96503110
Kod EAN: 4018754229383
Profesjonalne narzędzia Stahlwille Made in Germany.
Grupa narzędziowa Stahlwille: 730NR - Klucz dynamometryczny serwisowy MANOSKOP® z trwale wbudowaną grzechotką drobnozębną
Grupa narzędziowa Stahlwille:| dostarczany w stabilnej walizce z tworzywa (rozm. 65 w stabilnej skrzynce stalowej). Odchyłka odczytu ± 4%. |
Dane techniczne produktu:
| kod | 96503110 |
| kod EAN | 4018754229383 |
| Klasa E 5.1 | 21040222 |
| Weight g z skrzynią | 1934 |
| h1mm | 23 |
| h2mm | 24 |
| Waga w gramach | 1146 |
| LF mm | 336,5 |
| b1mm | 28 |
| L mm | 420 |
| Skala precyzyjna Scale Division | 0,5 Nm |
| Scale Division | 2,5 ft·lb |
| b2mm | 33 |
| rozm. | 10 FK |
| Zakres skali | 20-100 Nm |
| Zakres skali | 15-75 ft·lb |
| Outside Square " | 1/2 |
| Scale Division | 10 Nm |