Klucz dynamometryczny 40-200Nm 1/2" FXL200 Tri Torq TRQ5576900K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz dynamometryczny 40-200Nm 1/2" FXL200 Tri Torq Tri Torq TRQ5576900K
Tri Torq TRQ-557-6900K
TRQ5576900K
Klucz dynamometryczny TRI-TORQ 1/2", 40-200Nm Tri Torq TRQ5576900K
TRQ-557-6900K
KC-016,350ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Tri Torq |
| EAN13 | 5036140000988 |
| ecl@ss | 21040190 |
| Model Number | FXL200 |
| Głębokość całkowita | 70 |
| Długość całkowita | 570 |
| Waga całkowita | 2.39 |
| Szerokość całk. | 80 |
| Sq. Drive | 1/2" cal |
| Oznaczenie | TRQ-557-6900K |
| Torque Range | 30-150 lbf/ft |
| Torque Range | 40-200 Nm |
| UNSPSC | 27111715 |
| Waga elementu | 2.36 kg |