Klucz dynamometryczny 5-33Nm 3/8" 410mm FTW033 Kennedy KEN5573520K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
779,80 zł
Cena regularna:
633,98 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz dynamometryczny 5-33Nm 3/8" 410mm FTW033 Kennedy KEN5573520K
Kennedy KEN-557-3520K
KEN5573520K
3/8" SQ. DR. MECHANICS TORQUE WRENCH 5-33Nm Kennedy KEN5573520K
Kennedy KEN-557-3520K
SM.CK016,600ZLNE
Wysokiej jakości chromowe wykończenie, wyszlifowana stalowa część czołowa i chowana dżwignia ustalająca moment obrotowy. Funkcja "CLICK & SNAP" wskazuje kiedy zadany moment jest osiągniety. 4 skale łatwe w odczycie: N.m, kgf.m, lbf.in x10, lbf.ft.Łącznik wciskanego chwytu kwadratowego do akcji powrotnej.Radełkowana solidna rękojeść plastikowa. Indywidualny certyfikat kalibracji, instrukcja i tabelka przeliczeniowa. Wykonano zgodnie z: ISO 6789 : 2003 (bS eN 26789 : 2003). Granica błędu = ±4%.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140255821 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Głębokość całk. | 64 |
| Długość całkowita | 79 |
| Waga całkowita | 1.02 |
| Szerokość całk. | 401 |
| Supplier Part No. | 5573520K |
| UNSPSC Code | 27111715 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Graduations | Nm Newton metre lbf/in pound force per inch |
| Długość całkowita | 410mm |
| Numer produktu | MTW033 |
| Torque Range | 5 to 33 Nm Newton metre 4 to 24 lbf/ft pound force per foot |
| Waga elementu | 0.72kg |
| Accuracy | ±4 % percentage |
| Includes | Conversion Chart Factory Tested Calibration Certificate Operating Instructions |
| Drive Size | 3/8" cal |
| Drive Shape | Kwadrat |
| Torque Wrench Type | Adjustable Clicking Push Through |
| Setting Graduation | Nmm? Newton millimeter square lbf/in? pound force per square inch |
| Display Graduation | Nmm? Newton millimeter square lbf/in? pound force per square inch |