Klucz dynamometryczny 5-33Nm 3/8" FTW033 410mm kalibrowany z certyfikatem Kennedy KEN5570420K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
731,20 zł
Cena regularna:
594,47 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz dynamometryczny 5-33Nm 3/8" FTW033 410mm kalibrowany z certyfikatem Kennedy KEN5570420K
Kennedy KEN-557-0420K
KEN5570420K
3/8" SQ. DR. MECHANICS TORQUE WRENCH 5-33NM Kennedy KEN5570420K
Kennedy KEN-557-0420K
SM.CK016,604,2ZLNE
Wysokiej jakości chromowe wykończenie, wyszlifowana stalowa część czołowa i chowana dżwignia ustalająca moment obrotowy. Funkcja “CLICK & SNAP” wskazuje kiedy zadany moment jest osiągniety. 4 skale łatwe w odczycie: N.m, kgf.m, lbf.in x10, lbf.ft. Łącznik wciskanego chwytu kwadratowego do akcji powrotnej. Radełkowana solidna rękojeść plastikowa. Indywidualny certyfikat kalibracji, instrukcja i tabelka przeliczeniowa. Wykonano zgodnie z: ISO 6789 : 2003 (BS EN 26789 : 2003). Granica błędu = ±4%.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111715 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5570420K |
| EAN13 Barcode | 5036140070561 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Graduations | Nm Newton metrelbf/in pound force per inch |
| Długość całk. | 410 mm |
| Product Number | FTW033 |
| Torque Range | 0.5 to 3.4 Kgf.m 4 to 24 lbf.ft 5 to 33 N.m Nm Newton metrelbf/ft pound force per foot |
| Waga elementu | 0.75kg |
| Accuracy | ±4 % percentage |
| Includes | Cardboard Case |
| Drive Size | 3/8" cal |
| Drive Shape | Square |
| Torque Wrench Type | Adjustable Clicking Presetable Push Through Ratchet Reversible |
| Setting Graduation | Nmm? Newton millimeter squarelbf/in? pound force per square inch |
| Display Graduation | Nmm? Newton millimeter squarelbf/in? pound force per square inch |