Klucz dynamometryczny 60-320Nm 1/2" FXL320 Tri Torq TRQ5576920K TRQ-557-6920K PRO24-1-2
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz dynamometryczny 60-320Nm 1/2" FXL320 Tri Torq TRQ5576920K TRQ-557-6920K
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Tri Torq |
| EAN13 Barcode | 5036140017283 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Model Number | FXL320 |
| Głębokość całk. | 60 |
| Długość całk. | 650 |
| Szerokość całk. | 70 |
| Trzpień | 1/2" |
| Sup. Part No. | FXL320 |
| Zakres | 50-230 lbf/ft |
| Zakres | 60-320 Nm |
| UNSPSC Code | 27111715 |
| Waga | 2,57kg |
Tri Torq TRQ-557-6920K
TRQ5576920K
SM.CK016,500ZLNE