Klucz dynamometryczny elektroniczny 2-20Nm z pomiarem kąta obrotu 9x12mm w Skrzynce Stahlwille 96500902
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz dynamometryczny elektroniczny 2-20Nm z pomiarem kąta obrotu 9x12mm w Skrzynce Stahlwille 96500902
Kod produktu: 96500902
Kod EAN: 4018754222797
Profesjonalne narzędzia Stahlwille Made in Germany.
Grupa narzędziowa Stahlwille: 714 - Klucz dynamometryczny z serii MANOSKOP® z pomiarem kąta obrotu z uchwytem na wtykowe końcówki narzędziowe
Grupa narzędziowa Stahlwille:Grupa narzędziowa Stahlwille: MANOSKOP® 714 - z mechanizmem wskazującym i wyzwalającym
Elektroniczny klucz dynamometryczny do pomiaru kąta obrotu i momentu
Grupa narzędziowa Stahlwille: Grupa narzędziowa Stahlwille:
Dane techniczne produktu:
| kod | 96500902 |
| kod EAN | 4018754222797 |
| Klasa E 5.1 | 21040222 |
| Rozwiązania ustawień/wyświetlania | 0,5/0,1 Nm; 0,5/0,1 ft·lb; 5/1,0 in·lb |
| ft·lb | |
| in.lb | 5/1,0 |
| Nm | 0,5/0,1 |
| Zakres skali | 1,5-15 ft·lb |
| Weight g z skrzynią | 805 |
| rozm. | 2 |
| Zakres skali | 2-20 Nm |
| Zakres skali | 18-180 in·lb |
| Scale Division | 5 Nm |
| Scale Division | 1 ft·lb |
| Skala precyzyjna Scale Division | 0,25 Nm |
| Size of Insert Tool Carrier in mm (MANOSKOP) (Kwadrat wewnętrzny) mm | |
| b mm | 28 |
| h mm | 23 |
| L mm | 226 |
| LF mm | 188 |
| SF mm | 17,5 |
| Waga w gramach | 380 |