Klucz dynamometryczny zegarowy 16-80Nm 1/2" MW80 12-60 lbf-ft Kennedy KEN5552080K KEN-555-2080K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
4 389,20 zł
Cena regularna:
3 568,46 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz dynamometryczny zegarowy 16-80Nm 1/2" MW80 12-60 lbf-ft Kennedy KEN5552080K KEN-555-2080K
Klucz dynamometryczny ze wskaźnikiem zegarowym MW80
Napęd kwadratowy 1/2"
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Q-Torq |
| Kod EAN13 | 5036140117181 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Głębokosć całk./opak. | 110 |
| Długość całk./opak. | 570 |
| Waga całkowita | 2kg |
| Szerokość całk./opak. | 110 |
| Model | MW80 |
| Zakres momentu | 12-60 lb/ft |
| Zakres momentu | 16-80 Nm |
| Kod UNSPSC | 27111715 |
| Waga elementu | 1.35 kg |
KEN5552080K
KLUCZ DYNAMOMETRYCZNY ZE WSKAZNIKIEM ZEGAROWYM MW80 Kennedy
KEN-555-2080K
SM.CK016,1975ZLNE
Narzędzia Cromwell