Klucz imbusowy 10mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6015100K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz imbusowy 10mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6015100K
Klucz 10mm długi imbusowy ampulowy 100szt. Kennedy KEN6015100K
Kennedy KEN-601-5100K
Klucz do śrub z gniazdem 6-kątnym, długi 10mm
KEN-601-5100K
Opis produktu
Wyprodukowano z w pełni utwardzanej stali węglowej zgodnie z DIN 911 zapewniając wytrzymałość. Precyzyjnie wycięte końce klucza oraz dokładne wymiary AF aby zapewnić pełny kontakt ze śrubą. Czarne wykończenie zabezpieczające klucz imbusowy.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Wymiar A | 180mm |
| Wymiar B | 50mm |
| Kod EAN13 | 5036140145320 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| długiść | 170mm |
| Rozmiar końcówki | 10mm |
| Kod UNSPSC | 27111710 |
| Waga dla opak. 100szt. | 158 kg |
KEN6015100K
KLUCZ DO SRUB Z GNIAZDEM 6-kątnym, DLUGI 10mm Kennedy
KEN-601-5100K
Cena katalogowa opakowania 100szt.: 741,5ZLNE
Narzędzia Cromwell