Klucz imbusowy 12mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6015120K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz imbusowy 12mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6015120K
Klucz 12mm długi imbusowy ampulowy 100szt. Kennedy KEN6015120K
Kennedy KEN-601-5120K
Klucz do śrub z gniazdem 6-kątnym, długi 12mm
KEN-601-5120K
Opis produktu
Wyprodukowano z w pełni utwardzanej stali węglowej zgodnie z DIN 911 zapewniając wytrzymałość. Precyzyjnie wycięte końce klucza oraz dokładne wymiary AF aby zapewnić pełny kontakt ze śrubą. Czarne wykończenie zabezpieczające klucz imbusowy.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Wymiar A | 202mm |
| Wymiar B | 57mm |
| Kod EAN13 | 5036140145337 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| długiść | 207mm |
| Rozmiar końcówki | 12mm |
| Kod UNSPSC | 27111710 |
| Waga dla opak. 100szt. | 257 kg |
KEN6015120K
KLUCZ DO SRUB Z GNIAZDEM 6-kątnym, DLUGI 12mm Kennedy
KEN-601-5120K
Cena katalogowa opakowania 100szt.: 1675ZLNE
Narzędzia Cromwell