Klucz imbusowy 1/4" długi calowy trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6013160K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz imbusowy 1/4" długi calowy trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6013160K
Klucz 1/4" długi imbusowy calowy ampulowy 100szt. Kennedy KEN6013160K
Kennedy KEN-601-3160K
Klucz do śrub z gniazdem 6-kątnym, długi 1/4"
KEN-601-3160K
Opis produktu
Wyprodukowano z w pełni utwardzanej stali węglowej zgodnie z DIN 911 zapewniając wytrzymałość. Precyzyjnie wycięte końce klucza oraz dokładne wymiary AF aby zapewnić pełny kontakt ze śrubą. Czarne wykończenie zabezpieczające klucz imbusowy.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Wymiar A | 135mm |
| Wymiar B | 28mm |
| Kod EAN13 | 5036140145184 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Nr produktu | KEN-601-3160K |
| Rozmiar końcówki | 1/4" calowe |
| Kod UNSPSC | 27111710 |
| Waga dla opak. 100szt. | 4.40 kg |
KEN6013160K
KLUCZ DO SRUB Z GNIAZDEM 6-kątnym, DLUGI 1/4" Kennedy
KEN-601-3160K
Cena katalogowa opakowania 100szt.: 327,4ZLNE
Narzędzia Cromwell