Klucz imbusowy 17mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6015170K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz imbusowy 17mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6015170K
Klucz 17mm długi imbusowy ampulowy 100szt. Kennedy KEN6015170K
Kennedy KEN-601-5170K
Klucz do śrub z gniazdem 6-kątnym, długi 17mm
KEN-601-5170K
Opis produktu
Wyprodukowano z w pełni utwardzanej stali węglowej zgodnie z DIN 911 zapewniając wytrzymałość. Precyzyjnie wycięte końce klucza oraz dokładne wymiary AF aby zapewnić pełny kontakt ze śrubą. Czarne wykończenie zabezpieczające klucz imbusowy.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Wymiar A | 262mm |
| Wymiar B | 80mm |
| Kod EAN13 | 5036140145351 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| długiść | 250mm |
| Rozmiar końcówki | 17mm |
| Kod UNSPSC | 27111710 |
| Waga dla opak. 100szt. | 684 kg |
KEN6015170K
KLUCZ DO SRUB Z GNIAZDEM 6-kątnym, DLUGI 17mm Kennedy
KEN-601-5170K
Cena katalogowa opakowania 100szt.: 3899ZLNE
Narzędzia Cromwell