Klucz imbusowy 22mm długi Kennedy KEN6015220K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
178,60 zł
Cena regularna:
145,20 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 22mm długi imbusowy ampulowy Kennedy KEN6015220K
Kennedy KEN-601-5220K
KEN6015220K
22mm LONG ARM HEXAGON WRENCH Kennedy KEN6015220K
Kennedy KEN-601-5220K
SM.CK016,99,6ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy Industrial |
| Dimensions A | 330 mm |
| Dimensions B | 80 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140304055 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Sup. Part No. | 031-M220-FB2L |
| Tip Size | 22mm |
| UNSPSC Code | 27111710 |