Klucz imbusowy 24mm długi Kennedy KEN6015240K
dostępny
Cena regularna:
$81.25
Cena regularna:
$66.06
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 24mm długi imbusowy ampulowy Kennedy KEN6015240K
Kennedy KEN-601-5240K
KEN6015240K
SM.CK016,161,5ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| Dimensions A | 370 mm |
| Dimensions B | 90 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140304062 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Sup. Part No. | 031-M240-FB2L |
| Tip Size | 24mm |
| UNSPSC Code | 27111710 |