Klucz imbusowy 24mm krótki ampulowy 224x90 trzpieniowy Kennedy KEN6012240K KEN-601-2240K
dostępny
Cena regularna:
$38.16
Cena regularna:
$31.02
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz imbusowy 24mm ampulowy Kennedy KEN6012240K KEN-601-2240K
SM.CK016,92,8ZLNE
Wykonane z w pełni utwardzonej stali węglowej, zgodnie z normą: DIN 911 zapewniając wytrzymałość z precyzyjnym wycięciem i dokładne wymiary AF dzięki czemu zapewnia pełen kontakt z nasadką. Czarne wykończenie.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| A | 224mm |
| B | 90mm |
| EAN13 Barcode | 5036140304024 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Supplier Part No. | 6012240K |
| Rozmiar | 24mm |
| UNSPSC Code | 27111710 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Tip Size | 24mm |
| Typ | Hex |
| Materiał ostrza | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Standard, norma | DIN ISO 2936 |
| Wykończenie, powłoka | Czernione, oksydowane |
| Kształt | L |