Klucz imbusowy 32mm długi Kennedy KEN6015320K
dostępny
Cena regularna:
149,05 €
Cena regularna:
121,17 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 32mm imbusowy długi typu L Kennedy KEN6015320K
Kennedy KEN-601-5320K
KEN6015320K
32mm LONG ARM HEXAGON WRENCH Kennedy
KEN-601-5320K
SM.CK016,350ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wyprodukowano z w pełni utwardzanej stali węglowej zgodnie z DIN 911 zapewniając wytrzymałość. Precyzyjnie wycięte końce klucza oraz dokładne wymiary AF aby zapewnić pełny kontakt z nasadką. Czarne wykończenie.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Dimensions A | 500 mm |
| Dimensions B | 125 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140304086 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Supplier Part No. | 6015320K |
| Tip Size | 32mm |
| UNSPSC Code | 27111710 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Tip Size | 32mm |
| Tip Type | Hex |
| Liczba elementów | 1 |
| Materiał ostrza | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Standard, norma | DIN ISO 2936 |
| Handle Material | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Wykończenie, powłoka | Czernione, oksydowane |
| Body Shape | L-wrench |
| Long Arm Length | 500mm |
| Short Arm Length | 125mm |