Klucz imbusowy 4mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014400K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz imbusowy 4mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014400K
Klucz 4mm długi imbusowy ampulowy 100szt. Kennedy KEN6014400K
Kennedy KEN-601-4400K
Klucz do śrub z gniazdem 6-kątnym, długi 4mm
KEN-601-4400K
Opis produktu
Wyprodukowano z w pełni utwardzanej stali węglowej zgodnie z DIN 911 zapewniając wytrzymałość. Precyzyjnie wycięte końce klucza oraz dokładne wymiary AF aby zapewnić pełny kontakt ze śrubą. Czarne wykończenie zabezpieczające klucz imbusowy.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Wymiar A | 104mm |
| Wymiar B | 29mm |
| Kod EAN13 | 5036140145283 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| długiść | 106mm |
| Rozmiar końcówki | 4mm |
| Kod UNSPSC | 27111710 |
| Waga dla opak. 100szt. | 14.6 kg |
KEN6014400K
KLUCZ DO SRUB Z GNIAZDEM 6-kątnym, DLUGI 4mm Kennedy
KEN-601-4400K
Cena katalogowa opakowania 100szt.: 144,3ZLNE
Narzędzia Cromwell