Klucz imbusowy 5mm krótki ampulowy 85x33 trzpieniowy 1szt. Kennedy KEN6011500K KEN-601-1500K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 5mm do śrub imbusowych ampulowych 6-kątny 1szt.Kennedy KEN6011500K
Wykonane z w pełni utwardzonej stali węglowej zgodnie z normą: DIN 911 zapewniając wytrzymałość z precyzyjnym wycięciem i dokładne wymiary AF dzięki czemu zapewnia pełen kontakt z nasadką. Czarne wykończenie.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Wymiar A | 85mm |
| Wymiar B | 33mm |
| Kod EAN13 | 5036140144996 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Rozmiar | 5mm |
| To Suit | Clamp Wrench (Insert 2204) |
| Kod UNSPSC | 27111710 |
| Waga 100szt. | 20,4 kg |
Kennedy KEN-601-1500K
Klucz do śrub z gniazdem hex 5mm
KEN-601-1500K
SM.CK016,126,6ZLNE
Narzędzia Cromwell