Klucz imbusowy 6mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014600K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz imbusowy 6mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014600K
Klucz 6mm długi imbusowy ampulowy 100szt. Kennedy KEN6014600K
Kennedy KEN-601-4600K
Klucz do śrub z gniazdem 6-kątnym, długi 6mm
KEN-601-4600K
Opis produktu
Wyprodukowano z w pełni utwardzanej stali węglowej zgodnie z DIN 911 zapewniając wytrzymałość. Precyzyjnie wycięte końce klucza oraz dokładne wymiary AF aby zapewnić pełny kontakt ze śrubą. Czarne wykończenie zabezpieczające klucz imbusowy.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Wymiar A | 141mm |
| Wymiar B | 38mm |
| Kod EAN13 | 5036140145306 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| długiść | 137mm |
| Rozmiar końcówki | 6mm |
| Kod UNSPSC | 27111710 |
| Waga dla opak. 100szt. | 44.3 kg |
KEN6014600K
KLUCZ DO SRUB Z GNIAZDEM 6-kątnym, DLUGI 6mm Kennedy
KEN-601-4600K
Cena katalogowa opakowania 100szt.: 293,8ZLNE
Narzędzia Cromwell