Klucz imbusowy 8mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014800K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz imbusowy 8mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014800K
Klucz 8mm długi imbusowy ampulowy 100szt. Kennedy KEN6014800K
Kennedy KEN-601-4800K
Klucz do śrub z gniazdem 6-kątnym, długi 8mm
KEN-601-4800K
Opis produktu
Wyprodukowano z w pełni utwardzanej stali węglowej zgodnie z DIN 911 zapewniając wytrzymałość. Precyzyjnie wycięte końce klucza oraz dokładne wymiary AF aby zapewnić pełny kontakt ze śrubą. Czarne wykończenie zabezpieczające klucz imbusowy.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Wymiar A | 158mm |
| Wymiar B | 44mm |
| Kod EAN13 | 5036140145313 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| długiść | 156mm |
| Rozmiar końcówki | 8mm |
| Kod UNSPSC | 27111710 |
| Waga dla opak. 100szt. | 89.1 kg |
KEN6014800K
KLUCZ DO SRUB Z GNIAZDEM 6-kątnym, DLUGI 8mm Kennedy
KEN-601-4800K
Cena katalogowa opakowania 100szt.: 565,2ZLNE
Narzędzia Cromwell