Klucz łańcuchowy do rur 2.1/2" Kennedy KEN5884500K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$129.59
Cena regularna:
$105.35
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz łańcuchowy do rur 2.1/2" Kennedy KEN5884500K
Kennedy KEN-588-4500K
Klucz łańcuchowy do rur 2.1/2"
KEN-588-4500K
Opis produktu
Do rur, przewodów i innych przedmiotów o nieregularnym kształcie. Przedmiot jest obejmowany łańcuchem i zaciskany w głowicy. Głowica a utomatycznie się zaciska w kierunku obrotu i przedmiotem można obracać. Głowica jest dwustronna i odwracalna.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Średnica | 2 1/2" calowe |
| Średnica | 63mm |
| Kod EAN13 | 5036140142619 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Długość | 21" calowe |
| Długość | 525mm |
| Kod UNSPSC | 27111708 |
| Waga elementu | 2.85 kg |
KEN5884500K
KLUCZ LANCUCHOWY DO RUR 2.1/2" Kennedy
KEN-588-4500K
SM.CK016,337,6ZLNE
Narzędzia Cromwell