Klucz nastawny 250mm 10" angielski z ergonomiczną rękojeścią Kennedy KEN5013100K KEN-501-3100K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$62.15
Cena regularna:
$50.53
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz nastawny 250mm 10" angielski z ergonomiczną rękojeścią Kennedy KEN5013100K KEN-501-3100K
Kennedy KEN-501-3100K
Klucz nastawny z ergonomiczną rękojeścią 250mm/10"
KEN-501-3100K
Opis produktu
Wykonano ze stali chromowo-wanadowej z fosforanowe, antykorozyjne wykończenie. Równoległe szczęki są szlifowane, hartowane i polerowane. Posiadają podziałkę. Szczęki wykute za pomocą lasera dzięki czemu oferują one niepowtarzalną łatwość i szybkość w ustawieniu i korekcie szczęk. Szeroki rowkowany profil mechanizmu otwierania i gruba śruba zapewniają łatwość i płynność korekty szczęk. Zwężający się zacisk dla poprawy dostępu do miejsc o ograniczonym dostępie, profil zacisków zwiększa możliwość uchwytu kiedy używany jest na uszkodzonych elementach. Unikalna geometria amortyzowanych uchwytów zwiększają komfort użytkownika, urządzenie odporne jest na olej i smary - aby zapobiec ślizganiu uchwyconych elementów.Dostosowane do: BS 6333: 1983, ANSI B107.8: 1977, DIN 3117, ASME B107.8: 1996.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy-Pro |
| EAN13 Barcode | 5036140001084 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Fastener Range | 1/4" - 3/4" in |
| Fastener Range | M6-M20 |
| Otwarcie szczęk | 32.8 mm |
| Długość | 10" cal |
| Długość | 250 mm |
| Głębokość całk. | 20 |
| Długość całkowita | 328 |
| Waga całkowita | 0.40 |
| Szerokość całk. | 112 |
| Supplier Part No. | 5013100K |
| UNSPSC Code | 27111707 |
| Waga elementu | 400 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 250 mm 10" cal |
| Model, kod produktu | |
| To Suit | |
| Type | Adjustable Wrench |
| Wrench Size | |
| Liczba elementów | 1 |
| Maximum Jaw Capacity | 33 mm 1-5/16" cal |
| Standard, norma | ANSI B107.8: 1977 ASME B107.8: 1996 BS 6333: 1983 DIN 3117 |
| Handle Material | Stal |
| Special Features | Corrosion-resistant Graduated Scale Serrated Jaw Slip-resistant |
| Finish/Coating | Phosphate |
| Materiał szczęk | Stal |
| Head Angle | 15° degree |
| Compatible Wrench Size | |
| Angle of Head Offset | ° degree |
| Grubość szczęk |
KEN5013100K
KLUCZ NASTAWNY Z ERGONOMICZNA REKOJESCIA 250mm/10" Kennedy
KEN-501-3100K
SM.CK016,123,2ZLNE
Narzędzia Cromwell