Klucz nastawny 300mm 12" angielski z ergonomiczną rękojeścią Kennedy KEN5013120K KEN-501-3120K
dostępny
Cena regularna:
284,50 zł
Cena regularna:
231,30 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz nastawny 300mm 12" angielski z ergonomiczną rękojeścią Kennedy KEN5013120K KEN-501-3120K
Kennedy KEN-501-3120K
Klucz nastawny z ergonomiczną rękojeścią 300mm/12"
KEN-501-3120K
Dostosowane do: BS 6333: 1983, ANSI B107.8: 1977, DIN 3117, ASME B107.8: 1996.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy-Pro |
| EAN13 Barcode | 5036140001091 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Fastener Range | 5/16" - 1" in |
| Fastener Range | M8-M24 |
| Otwarcie szczęk | 38.1 mm |
| Długość | 12" cal |
| Długość | 300 mm |
| Głębokość całk. | 23 |
| Długość całkowita | 380 |
| Waga całkowita | 0.62 |
| Szerokość całk. | 126 |
| Supplier Part No. | 5013120K |
| UNSPSC Code | 27111707 |
| Waga elementu | 650 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 300 mm 12" cal |
| Model, kod produktu | |
| To Suit | |
| Type | Adjustable Wrench |
| Wrench Size | |
| Liczba elementów | 1 |
| Maximum Jaw Capacity | 38 mm 1-3/8" cal |
| Standard, norma | ANSI B107.8: 1977 ASME B107.8: 1996 BS 6333: 1983 DIN 3117 |
| Handle Material | Stal |
| Special Features | Corrosion-resistant Graduated Scale Serrated Jaw Slip-resistant |
| Finish/Coating | Phosphate |
| Materiał szczęk | Stal |
| Head Angle | 15° degree |
| Compatible Wrench Size | |
| Angle of Head Offset | ° degree |
| Grubość szczęk |
KEN5013120K
KLUCZ NASTAWNY Z ERGONOMICZNA REKOJESCIA 300mm/12" Kennedy
KEN-501-3120K
SM.CK016,155,4ZLNE
Narzędzia Cromwell