Klucz nastawny 600mm 24" z podziałką czerniony Kennedy KEN5010240K
dostępny
Cena regularna:
$330.17
Cena regularna:
$268.43
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz nastawny 600mm 24" z podziałką Kennedy KEN5010240K
Kennedy KEN-501-0240K
Klucz nastawny z podziałką 600mm/24"
KEN-501-0240K
Opis produktu
Wykonane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej (wykończenie fosforanowe lub chromowane) dla zwiększenia siły i sztywności, szczęki poddane zostały działaniu wysokich temperatur dla zwiększenia żywotności produktu. Wysokiej jakości wykończenie narzędzia zapewnia dużą odporność na korozję. 22.5 stopniowy uskok części czołowej w celu uzyskania większej kontroli momentu obrotowego. Zwężający się zacisk dla poprawy dostępu do miejsc o ograniczonym dostępie. Równoległe zaciski z możliwością płynnego nastawiania i automatyczne blokowanie zapewniają ochronę przed przypadkowym otwarciem szczęki nawet w momencie przeładowania. Użyteczne dla przemysłu inżynieryjnego, samochodowego, lotniczego, rolnictwa, konserwacji i montażu.Dostosowane do: ISO 6787-1982, ASME B.107.8M-1996, BS 6333-1995, DIN3117-1988, JIS B4604-1976.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140109414 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Otwarcie szczęk | 2 3/4" calowe |
| Otwarcie szczęk | 70mm |
| Długość | 24 in |
| Długość | 600mm |
| Głębokosć całk./opak. | 30 |
| Długość całk./opak. | 635 |
| Waga całkowita | 3.28 |
| Szerokość całk./opak. | 155 |
| Nr produktu | 501-024 |
| Torque | 25000 kg/cm |
| Kod UNSPSC | 27111707 |
| Waga elementu | 3300g |
KEN5010240K
KLUCZ NASTAWNY Z podziałka 600mm/24" Kennedy
KEN-501-0240K
SM.CK016,706,1ZLNE
Narzędzia Cromwell