Klucz nastawny 75-110mm do filtru oleju Senator SEN5031800K PRO25
dostępny
Cena regularna:
194,60 zł
Cena regularna:
158,21 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz nastawny 75-110mm do filtru oleju Senator SEN5031800K
Senator SEN-503-1800K
SEN5031800K
OIL FILTER WRENCH 75-110mm CAPACITY Senator SEN5031800K
Senator SEN-503-1800K
SM.CK016,92,4ZLNE
Przegubowy klucz do filtru oleju z obrotowym napinaczem. Odpowiedni do filtrów oleju trudnych w dostępie. Zakres: 75 - 110mm.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całk. | 210 |
| Szerokość całk. | 135 |
| Głębokość całk. | 30 |
| Waga | 0.32 |
| UNSPSC Code | 27112127 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Producent | Senator |
| Supplier Part No. | SEN-503-1800K |
| EAN13 Barcode | 5036140296596 |
| Waga elementu | 320 g |
| Capacity | 75 to 110 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | 75 - 110 mm |
| Długość całk. | mm |
| Product Number | |
| Type | Strap Wrench |
| Liczba elementów | 1 |
| Chain Length | mm |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Satin |
| Strap Material | Aluminium |
| Materiał szczęk | |
| Strap Length | 290 mm |
| Chain Material | |
| Strap Width | mm |
| Turning Method | Hand Swivel |
| Drive Size |