Klucz nastawny generalnego użytku 230mm Senator SEN5015100K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz nastawny generalnego użytku 230mm Senator SEN5015100K
Senator SEN-501-5100K
SEN5015100K
Klucz nastawny GENERALNEGO użytku 230mm Senator SEN5015100K
SEN-501-5100K
SM.CK016,76,7ZLNE
Wykonany ze stali kutej, chromowanej. Otwarcie szczęki klucza 68mm, ruchoma szczęka pod kątem 90°. Długość całkowita: 230mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140015722 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Otwarcie szczęk | 68 mm |
| Długość | 230 mm |
| Długość | 9" cal |
| Głębokość całk. | 20 |
| Długość całkowita | 295 |
| Waga całkowita | 0.5 |
| Szerokość całk. | 90 |
| Supplier Part No. | SEN-501-5100K |
| UNSPSC Code | 27111707 |
| Waga elementu | 500 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 230mm 9" cal |
| To Suit | |
| Typ | Adjustable Wrench |
| Wrench Size | |
| Liczba elementów | 1 |
| Maximum Jaw Capacity | 68mm 2-43/64" cal |
| Standard, norma | BS 6333-1995 DIN3117-1988 ISO 6787:1982 |
| Handle Material | Stal |
| Special Features | |
| Wykończenie, powłoka | Chrome |
| Materiał szczęk | Stal |
| Head Angle | ° stopni |
| Compatible Wrench Size | mm |
| Angle of Head Offset | 90 ° stopni |
| Grubość szczęk | Standard |