Klucz nastawny z kutej stali 200mm 8" Senator SEN5014080K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz nastawny z kutej stali 200mm 8" Senator SEN5014080K
Senator SEN-501-4080K
SEN5014080K
Klucz nastawny z kutej stali 8"/200mm Senator SEN5014080K
SEN-501-4080K
SM.CK016,21,4ZLNE
Zwężone szczęki ułatwiają dotarcie do miejsc o trudnym dostępie. Gładkie, wykończone laserowo szczęki ułatwiają szybsze manewrowanie. Wyprodukowane ze stali kutej, chromowanej.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140160392 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Głębokość całk. | 10 |
| Długość całkowita | 200 |
| Waga całkowita | 0.25 |
| Szerokość całk. | 60 |
| Supplier Part No. | 5014080K |
| UNSPSC Code | 27111707 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 200mm |
| To Suit | |
| Typ | Adjustable Wrench |
| Wrench Size | |
| Liczba elementów | 1 |
| Maximum Jaw Capacity | 24mm |
| Standard, norma | ISO 6787:1982 |
| Handle Material | Stal |
| Special Features | Graduated Scale |
| Wykończenie, powłoka | Chrome |
| Materiał szczęk | Stal |
| Head Angle | 22.5 ° stopni |
| Compatible Wrench Size | mm |
| Angle of Head Offset | ° stopni |
| Grubość szczęk | Standard |