Klucz nastawny z podziałką 250mm 10" Senator SEN5011100K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz nastawny z podziałką 250mm 10" Senator SEN5011100K
Senator SEN-501-1100K
SEN5011100K
KC-016,46,6ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Senator |
| EAN13 | 5036140160347 |
| ecl@ss | 21040190 |
| Głębokość całkowita | 15 |
| Długość całkowita | 250 |
| Waga całkowita | 0.425 |
| Szerokość całk. | 75 |
| Oznaczenie | SEN-501-1100K |
| UNSPSC | 27111707 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 250mm 10" cal |
| Numer produktu | |
| To Suit | |
| Type | Adjustable Wrench |
| Wrench Size | |
| Liczba elementów | |
| Maximum Jaw Capacity | 30mm 1-3/16" cal |
| Standard, norma | BS 6333-1995 DIN3117-1988 ISO 6787:1982 |
| Handle Material | Stal |
| Special Features | Corrosion-resistant Graduated Scale Heat treated jaws |
| Wykończenie, powłoka | Chrome |
| Materiał szczęk | Stal |
| Head Angle | ° stopni |
| Compatible Wrench Size | |
| Angle of Head Offset | 22.5° stopni |
| Grubość szczęk |