Wózek magazynowy platformowy 150kg Matlock MTL9853600K MTM
dostępny
Cena regularna:
305,10 zł
Cena regularna:
248,05 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MTL-985-3600K
Wózek platformowy transportowy magazynowy składany.
Antypoślizgowa powłoka PVC. Uchwyt w postaci wyciętej rury. 2 kółka stałe i 2 ruchowe dla łatwiejszego manewrowania. Zabezpieczenia krawędzi PVC dla zabezpieczenia innych elementów w tym mebli przed uderzeniami i uszkodzeniami. Idealny do biura i magazynu. Obciążenie do 150kg.
GS Approved.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140392182 |
| eCl@ss Code | 21070300 |
| Supplier Part No. | 9853600K |
| UNSPSC Code | 24101511 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Długość | 734mm |
| Ładowność | 150kg |
| Numer produktu | PH1501 |
| Typ produktu | Folding Trolley |
| Szerokość | 479mm |
| Średnica kółka | 100mm |
| Materiał | Tworzywo sztuczne Stal |