Klucz nieiskrzący 10mm płasko-oczkowy Al-Br Kennedy KEN5756040K KEN-575-6040K PRO19
dostępny
Cena regularna:
174,30 zł
Cena regularna:
141,71 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz nieiskrzący 10mm płasko-oczkowy Al-Br Kennedy KEN5756040K KEN-575-6040K
Kennedy KEN-575-6040K
KEN5756040K
KLUCZ NIEISKRZACY PLASKO-OCZKOWY 10mm Kennedy
KEN-575-6040K
SM.CK016,118,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Narzędzia nieiskrzące są używane do eliminowania szansy na eksplozję przy pracy z substancjami potencjalnie łatwopalnymi lub zagrażające eksplozją. Zapobiegają powstawaniu iskier, jak to jest w przypadku standardowych urządzeń kiedy mają one kontakt z twardą powierzchnią. Użycie narzędzi nieiskrzących jest istotna przy wielu przemysłowych aplikacjach jak, produkcja ropy naftowej i chemikalii, działanie kraników sprejowych, budowa statków, wydobywczy, papierniczy oraz inne gdzie powstanie iskry mogłoby stanowić zagrożenie. Narzędzia nieiskrzące wykonane z brązu i aluminium wykonane są do 25 HRC i wykonane są w twardości do 25 HRC. Narzędzia nieiskrzące muszą być przechowywane ze specjalną dbałością, od czasu do czasu czyszczone w celu usunięcia zanieczyszczeń bądź żelaznych pozostałości, które mogą osłabić niezawodność narzędzi nieiskrzących.| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy-Pro |
| EAN13 Barcode | 5036140125377 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Długość całkowita | 138 mm |
| Size 1 | 10 mm |
| Supplier Part No. | 5756040K |
| UNSPSC Code | 27111714 |
| Waga elementu | 59 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Aluminium Bronze |
| Opening Capacity | mm |
| Długość całkowita | 138 mm |
| Model, kod produktu | |
| Waga elementu | 59g |
| Size | 10mm |
| Standard, norma | |
| Maximum Pipe Capacity |